O nas

Hurtownia chemiczna JAG działa na terenie Dolnego Śląska od 1990 roku.
Od początku istnienia skupiliśmy się na osiągnięciu pełnej satysfakcji przez Klienta. który jest dla nas najważniejszy i wszystkie jego wymagania spełniamy w ciągu 24 h. Stale monitorujemy rynek, aby być na bieżąco i zapewnić naszym odbiorcom najwyższej jakości produkty i obsługę.
Dlatego tez co roku poszerzamy naszą ofertę, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku.
 

Specjalizujemy się w dystrybucji artykułów chemicznych i higienicznych posiadających najwyższe parametry użytkowe i sprawdzoną markę.


Gwarantujemy ciągłość dostaw, konkurencyjne ceny ,profesjonalną opiekę w postaci doradztwa , szkoleń i serwisu. Naszą ofertę kierujemy do Klientów z branż :hotelarstwa, gastronomii, służby zdrowia,przemysłu oraz szkolnictwa. Naszą aspiracją jest być najlepszą hurtownią chemiczną w regionie. Pragniemy aby nasi Klienci byli zadowoleni i po każdym kontakcie z nami myśleli:"JAG to super partner handlowy, robi wszystko w terminie i rzetelnie" Hurtownia JAG to zgrany i pełen energii zespół - zawsze pomoże, zawsze gotowy do akcji!

Naszą Hurtownię tworzą zaufani pracownicy z którymi od prawie 30 lat tworzymy niezawodny zespół. Kierowcy tygodniowo pokonują trasy do Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby aż po Zgorzelec. Pracowncy biura zawsze doradzą w wyborze odpowiedniego produktu a magazynierzy przygotują dla Państwa każde zamówienie. 

Serdeczne zapraszamy do kontaktu!

Zobacz jak do nas dojechać

design by : LEMONPIXEL.pl